Sale

VIA DOLOROSA - WHITE LACE

Regular Price: €150.00

  €100.00

Availability: In stock

ColorWhite
Heel8.5cm Thick Flare
MaterialLace
SoleLeather

* Required Fields

×
Details
Details
Handmade high heel shoes. In this shoe we used the combination of white lace and white satin. You will find the maximum comfort of a wedding shoe. The heel is very comfortable and well balanced. The leather sole is soft and flexible.
Reviews
Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Return & Exchange

*Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde mağazamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

*İade ürün yada ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz. (Farklı kargo firmaları ile yapılan ücretli gönderimler tarafımızca kabul edilmemektedir.)

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Shipping Information

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından sorunsuz ve hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

  Loading...